شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 14:24 منتشر شده در مورخ: 1401/11/02 شناسه خبر: 1923660

دیدار مشاور ارشد رئیس جمهور سوریه با وزیر خارجه کشورمان

دیدار مشاور ارشد رئیس جمهور سوریه با وزیر خارجه کشورمان
خانم بثینه شعبان که در راس هیئتی برای مشارکت در اولین کنگره زنان تاثیر گذار به کشورمان سفر کرده است، در این دیدار روابط دو کشور را ممتاز دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در دیدار خانم بثینه شعبان مشاور ارشد بشار اسد رئیس جمهور سوریه با ایشان، روابط جمهوری اسلامی ایران و سوریه را مناسباتی راهبردی و دارای ابعاد مختلف دانست که با خواست مقامات عالیه دو کشور در مسیر ارتقای هرچه بیشتر در حوزه‌های مختلف در حال پیشرفت است.

وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار مشاور ارشد رئیس جمهور سوریه با ایشان، روابط جمهوری اسلامی ایران و سوریه را مناسباتی راهبردی و دارای ابعاد مختلف دانست که با خواست مقامات عالیه دو کشور در مسیر ارتقای هرچه بیشتر در حوزه‌های مختلف در حال پیشرفت است.

خانم بثینه شعبان مشاور ارشد رئیس جمهور سوریه نیز که در راس هیئتی برای مشارکت در اولین کنگره زنان تاثیر گذار به کشورمان سفر کرده است، در این دیدار روابط فیمابین دو کشور را ممتاز دانست و توجه به حوزه‌های مختلف روابط خصوصا در ابعاد فرهنگی و همکاری‌ها در حوزه بانوان بین دو کشور را با اهمیت ذکر کرد.

مشاور ارشد رئیس جمهور سوریه با ارزیابی مثبت از برگزاری موفق کنگره زنان تاثیر گذار در کشورمان، از ابتکار جمهوری اسلامی ایران در این زمینه قدردانی و پیشرفت‌های کشورمان در حوزه زنان را ستود.

در این دیدار علاوه بر تبادل نظر در زمینه آخرین تحولات روابط دو کشور در حوزه مناسبات دو جانبه، اوضاع در منطقه و همکاری‌ها بین کشور‌های همسایه مورد گفتگو قرار گرفت.

http://media.dana.ir/1923660
ارسال نظر
نظرات