شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 14:27 منتشر شده در مورخ: 1401/11/02 شناسه خبر: 1923648

طرح اقدام متقابل با مصوبات پارلمان اروپا در مجلس اعلام وصول شد

طرح اقدام متقابل با مصوبات پارلمان اروپا در مجلس اعلام وصول شد
طرح «اقدام متقابل و متناظر با مصوبات پارلمان اروپا در راستای صیانت از قانون اساسی و منافع و حقوق ملت ایران» در مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ طرح «اقدام متقابل و متناظر با مصوبات پارلمان اروپا در راستای صیانت از قانون اساسی و منافع و حقوق ملت ایران» در مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد.

این طرح در پایان جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی در حالی اعلام وصول شد که صبح امروز نمایندگان مجلس در جلسه ای غیرعلنی با حضور وزیر امور خارجه و فرمانده کل سپاه اقدام پارلمان اروپا در صدور قطعنامه‌ای برای قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه های تروریستی اتحادیه اروپا را بررسی کردند.

این طرح در حالی اعلام وصول شد که صبح امروز نمایندگان مجلس در جلسه‌ای غیرعلنی با حضور وزیر امور خارجه و فرمانده کل سپاه اقدام پارلمان اروپا در صدور قطعنامه‌ای برای قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی اتحادیه اروپا را بررسی کردند.

پیش از این طرح افزودن نام سپاه به فهرست گروه‌های تروریستی از سوی آنا فوتیگا، قانونگذار محافظه کار لهستانی پارلمان اروپا پیشنهاد و در جریان رای‌گیری روز چهارشنبه - ۲۸ دی - در قالب متمم به گزارش یادشده، اضافه شد. در این متمم از شورای اروپا خواسته شده که سپاه پاسداران و نیروهای فرعی آن را از جمله نیروهای بسیج و نیروی قدس سپاه در فهرست افراد، گروه‌ها و نهادهای درگیر در اقدامات تروریستی (فهرست تروریستی اتحادیه اروپا) قرار گیرند.

http://media.dana.ir/1923648
ارسال نظر
نظرات