شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 11:14 منتشر شده در مورخ: 1401/11/02 شناسه خبر: 1923610
پیمان جبلی:

امکانات در رسانه رادیو برای علاقمندان به ساخت مستندسازی شد

امکانات در رسانه رادیو برای علاقمندان به ساخت مستندسازی شد
رئیس رسانه ملی با اشاره به فراهم شدن امکانات در رسانه رادیو برای علاقمندان به ساخت مستندسازی گفت: اکنون این امکان برای همه فعالان عرصه مستندسازی در حوزه رادیو فراهم شده تا از این طریق و توسط رادیومستند بتواند آثار تولیدی خودشان را عرضه کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پیمان جبلی رئیس سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران درباره ارزیابی از اولین دوره جشنواره ملی مستند رادیویی پژواک که خردادماه سال گذشته برگزار شده بود، گفت: سال گذشته تجربه بسیار خوبی در برگزاری اولین جشنواره ملی مستند رادیویی پژواک رقم خورد و آثار بسیار ارزشمند و قابل قبول و در سطح حرفه‌ای بسیار بالا را شاهد بودیم.

وی افزود: خودم به شخصه سال گذشته افتخار شرکت در اولین جشنواره را داشتم و از این آثار و مناسبت استفاده کردم. نکته مهم این که همکاران عزیز ما در مراکز استان‌ها خیلی فعالانه در این جشنواره شرکت کردند و آثار بسیار خوبی را هم ارائه کرده بودند. امیدوارم امسال با استفاده از تجارب جشنواره پژواک سال گذشته آثاری بهتر، حرفه‌ای‌تر و فاخرتر بتواند جذب این جشنواره ملی شود و علاوه بر همکاران سازمان صداوسیما، ظرفیت‌های فرهنگی بیرون از صداوسیما هم بتوانند در این جشنواره شرکت کنند.

رئیس رسانه ملی با اشاره به فراهم شدن امکانات در رسانه رادیو برای علاقمندان به ساخت مستندسازی گفت: اکنون این امکان برای همه فعالان عرصه مستندسازی در حوزه رادیو فراهم شده تا از این طریق و توسط رادیومستند بتواند آثار تولیدی خودشان را عرضه کنند. در حال حاضر این امکان فراهم است و تولیدکنندگان آثار مستند خودشان باید حرفه‌ای گری، فاخر و مبتنی بر نیازها و اهمیت اقتضائات و اولویت جامعه، آثار خود را تولید کنند و ما هم در رسانه ملی، به ویژه رادیو در خدمت همه دوستان و مستندسازان هستیم.

گفتنی است؛ دومین جشنواره ملی مستند رادیویی پژواک با هدف شناسایی و معرفی استعدادهای حوزه مستند و با شعار «صدای واقعیت، پژواک حقیقت»، اردیبهشت ۱۴۰۲ در سالن همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار می‌شود. شناسایی و معرفی برترین آثار مستند رادیویی در سطح ملی و ایجاد رقابت بین مستندسازان و کشف و رشد استعدادهای حوزه برنامه‌سازی از اهداف این جشنواره عنوان شده است.

http://media.dana.ir/1923610
ارسال نظر
نظرات