شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 11:04 منتشر شده در مورخ: 1401/11/02 شناسه خبر: 1923604
از سوی سرپرست فدراسیون صورت گرفت

اعلام برنامه‌های فدراسیون ورزش‌های همگانی؛ خلیلی: باید از کم تحرکی اقشار بکاهیم

اعلام برنامه‌های فدراسیون ورزش‌های همگانی؛ خلیلی: باید از کم تحرکی اقشار بکاهیم
سرپرست فدراسیون ورزش‌های همگانی برنامه‌های این فدراسیون برای دو ماه پایانی سال را تشریح کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های همگانی، علی خلیلی با تبریک پیشاپیش فرا رسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به برنامه های این فدراسیون برای این ایام اشاره کرد و اظهار داشت: هر چند اوج برنامه های فدراسیون همگانی در بهمن ماه خواهد بود اما ما برای دو ماه پایان سال برنامه های متنوعی را در نظر گرفته ایم.

وی در مورد برنامه هایی که به مناسبت دهه مبارک فجر اجرا خواهد شد، گفت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته در این ایام هر روز در دو استان شاهد برگزاری پیاده روی خانوادگی و گردهمایی ورزشی خواهیم بود که در مجموع ۲۲ شهرستان در این برنامه مشارکت خواهند کرد.

سرپرست فدراسیون ورزش های همگانی در ادامه به برگزاری لیگ چند رشته در این ایام اشاره کرد و گفت: روز دوشنبه دومین دوره لیگ یوگا را آغاز خواهیم کرد. ضمن این که مرحله نهایی لیگ داژبال هم به میزبانی استان زنجان برگزار خواهد شد.

علی خلیلی ادامه داد: در کنار این دو رویداد که جزو برنامه های اصلی فدراسیون هستند، مسابقات فریزبی قهرمانی کشور هم در بخش میدان طی دو ماه باقی مانده سال برگزار خواهد شد.

مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی با اشاره به بزرگترین رویداد تاریخ ورزش کشور اظهار داشت: مسابقات مینی فوتبال جام محلات با مشارکت فراگیری ادارات کل ورزش و جوانان استان ها و هیات های ورزش همگانی استانی برگزار خواهد شد.

علی خلیلی ادامه داد: همانطور که پیش از این نیز اعلام کرده بودیم ثبت نام برای حضور در این دوره از مسابقات در ۳۱ استان و ۴۴۸ شهرستان آغاز شده و همچنان ادامه خواهد داشت.

سرپرست فدراسیون ورزش های همگانی در ادامه خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته، رویدادهایی را برای همه اقشار در نظر گرفته ایم که بتوانیم از میزان کم تحرکی بکاهیم و بر فعالیت های بدنی مردم اضافه کنیم.

وی ادامه داد: باید با برنامه های متنوع ورزشی نشاط و شادی را به مردم هدیه کنیم که در این راستا برنامه هایی طی آذر و دی انجام شد که مسابقات کارکنان و کارمندان دولت از جمله آنها بود که میزان مشارکت کارکنان دستگاه‌های دولتی در این رویداد بی‌نظیر بود. در تلاش هستیم  مرحله قهرمانی کشور این مسابقات را در هفته پایانی بهمن و اوایل اسفند برگزار کنیم.

 

http://media.dana.ir/1923604
ارسال نظر
نظرات