شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 20:47 منتشر شده در مورخ: 1401/11/01 شناسه خبر: 1923552

تنیس روی میز پیشکسوتان قهرمانی جهان| 3 طلا و 3 برنز دستاورد پینگ پنگ بازان ایران از عمان

تنیس روی میز پیشکسوتان قهرمانی جهان| 3 طلا و 3 برنز دستاورد پینگ پنگ بازان ایران از عمان
پیشکسوتان تنیس روی میز ایران با کسب دو نشان طلا و دو برنز انفرادی ، و یک طلا و یک برنز دوبل به کار خود در رقابت های جهانی عمان پایان دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میز؛ در آخرین روز رقابت های پیشکسوتان جهان در عمان، در بخش انفرادی مهران احدی در رده سنی ۴۵ تا ۴۹ سال با پیروزی مقابل حریف عربستانی قهرمان شد، همچنین محمد علی جعفری در رده سنی ۸۰ تا ۸۴ سال با پیروزی ۳ بر ۲ مقابل حریفی از آلمان به مدال طلا دست یافت.

در رده سنی ۶۵ تا ۶۹ سال ، مجید احتشام زاده با قبول شکست ۳ بر ۲ مقابل حریف نروژی به مدال برنز مشترک دست یافت، همچنین در رده سنی ۵۰ تا ۵۴ سال، رمضانعلی محمودی گلستانی با شکست مقابل حریفی از انگلیس به مدال برنز مشترک دست یافت.

در بخش دو نفره این مسابقات، در رده سنی بالای ۴۵ سال، تیم دو نفره رمضانعلی محمودی گلستانی و عبدالمهدی طباطبایی با غلبه بر حریفانی از مصر، هندوستان و لهستان به فینال این رقابت ها راه یافتند و در دیدار پایانی با نتیجه ۳ بر ۱ تیم مشترک ترکیه و نروژ را شکست دادند و قهرمان شدند.

همچنین تیم دو نفره مهران احدی و سیامک نصیری با قبول شکست مقابل تیم دونفره ترکیه و نروژ در مرحله نیمه نهایی به مدال برنز مشترک این مسابقات دست پیدا کردند.

رقابت های قهرمانی پیشکسوتان جهان از ۲۵  دی ماه تا ۱ بهمن ۱۴۰۱ در شهر مسقط عمان برگزار شد و ایران با داشتن ۳۲ نماینده در این رقابت ها حاضر بود.

http://media.dana.ir/1923552
ارسال نظر
نظرات