شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 08:18 منتشر شده در مورخ: 1401/01/11 شناسه خبر: 1818598
بدون اشاره به بحث تعلیق؛

گزارش اتفاقات تلخ ورزشگاه امام‌رضا(ع) به زوریخ هم رسید/ فیفا از فدراسیون فوتبال ایران توضیح خواست!

گزارش اتفاقات تلخ ورزشگاه امام‌رضا(ع) به زوریخ هم رسید/ فیفا از فدراسیون فوتبال ایران توضیح خواست!
فدراسیون جهانی فوتبال درباره فاجعه بیرون ورزشگاه شهر مشهد از فدراسیون ملی ایران توضیح خواست.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانا؛ تیم ملی فوتبال ایران در آخرین دیدار از مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲، روز سه‌شنبه نهم فروردین‌ماه در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد به مصاف تیم ملی لبنان رفت و در حضور تماشاگران مرد موفق شد این تیم را ۲ بر صفر شکست دهد.

فوتبال ایران از همان عصر ۹ فروردین ماه اما وارد بحرانی خودساخته و فضایی به‌شدت ملتهب شده که سایه تحریم، تعلیق و محدودیت‌های زیادی را بر آسمان فوتبال ملی سیطره افکنده. برخورد زننده با بانوان هوادار تیم ملی باعث شد تا بسیاری از مقامات سیاسی ملی هم به ماجرا ورود کنند.

گزارش ناظر بازی، اطلاع‌رسانی‌ها و ویدئوهای وایرال‌شده از برخورد ناگوار با زنان هوادار تیم ملی و ممانعت برخی نیروها از ورود بانوان به ورزشگاه امام رضا (ع) برای تماشای بازی تیم ملی فوتبال کشورمان، حالا به فدراسیون جهانی فوتبال رسیده و باعث تأسف شده.

فدراسیون جهانی فوتبال از ممنوعیت ورود زنان به استادیوم امام رضا (ع) مشهد مطلع شده و از فدراسیون توضیحاتی در این باره خواسته. فیفا در این راستا هیچ اشاره‌ای به تعلیق فوتبال ایران نکرده اما ابراز امیدواری کرده تا زنان بتوانند مثل اکتبر ۲۰۱۹ و بازی ایران و کامبوج بتوانند وارد استادیوم‌ها شوند.

فیفا پیش از این در ارتباطاتی که با فدراسیون فوتبال ایران داشت، خواسته بود زمینه حضور بانوان در ورزشگاه ها فراهم شود اما در دیدار ایران و لبنان تعدادی از بانوان مقابل ورزشگاه حضور داشتند و خواستار ورود شدند که اجازه حضور در ورزشگاه به آن‌ها داده نشد.
 
انتهای پیام/
 
http://media.dana.ir/1818598
ارسال نظر
نظرات
ناشناس
1401/01/11 - 09:14
پاسخ
اگه بی عرضگی و ذلیلی مسئولین ما در سالهای اخیر نبود، کار به اینجا نمی کشید.چرا کلی گویی میکنید.چرا جوسازی می کنید.چه لزومی داره که خانم ها به ورشگاه آقایون برن؟!! بتدریج در سالهای قبل به بهانه های مسخره، بعضی آقایون رفتن به ورزشگاه خانم ها و بلعکس برخی خانم ها رفتن و می رن به ورزشگاه های آقایون. این چه وضعیه!! هر چی جای خودش. چه اشکالی داره در ورزشگاه زنانه، تماشاچی و عوامل زن باشن و در ورزشگاه مردانه هم تماشاچی و عوامل ورزشگاه،مرد باشن.
rateup 0
ratedown 0
ناشناس
1401/01/11 - 09:26
پاسخ
چقدر نیرو و امکانات داریم تا حضور اینهمه خانم در ورزشگاه مردانه مدیریت بشه.اگه عرضه و اراده ای بر ایجاد نظم وجود داشت برای حضور مردان اجرا می کردند:(از قبل از مسابقه تا پایان مسابقه): بیرون ورزشگاه،داخل ورزشگاه،سرویس بهداشتی،پرتاب اشیاء به سمت فوتبالیست ها،نحوه نشستن تماشاچی ها،شعارهایی که میدن،ازدحام جمعیت در زمان برگشت،آسیب رساندن به وسایل نقلیه عمومی،شلوغی وحشتناک خیابونها بعد بازی...کجاش مدیریت میشه؟! اونوقت بانوان هم بیان تو این معرکه. میشه قوز بالا قوز
rateup 0
ratedown 0
ناشناس
1401/01/11 - 09:26
پاسخ
ورزش فقط فوتباله....
rateup 0
ratedown 0